718 Artikel
Summer Hair
Ausgewählt
Filter
Kérastase Soleil Bain Apres-Soleil After Sun Shampoo 250ml
Unverbindliche Preisempfehlung:31.63€Aktueller Preis:26.89€
107.56€ pro L
Christophe Robin Perfecting Radiance Oil with Amla Oil 50ml
39.00€
780.00€ pro L
Matrix Glow Mania Color Protecting Conditioner 300ml
18.40€
61.33€ pro L
Wella Professionals Invigo After Sun Express Conditioner 200ml
Unverbindliche Preisempfehlung:20.01€Aktueller Preis:15.01€
75.05€ pro L
Umberto Giannini Coco Beach Waves Conditioner 250ml
Unverbindliche Preisempfehlung:10.29€Aktueller Preis:7.72€
30.88€ pro L
Mielle Organics Pomegranate & Honey Maximum Hold Gel Styler 473ml
Unverbindliche Preisempfehlung:12.64€Aktueller Preis:8.46€
Briogeo Farewell Frizz Blow Dry Perfection & Heat Protectant Cream 118ml
26.16€
221.69€ pro L
OUAI Fine/Medium Hair Treament Masque Travel Size 100ml
23.00€
230.00€ pro L
Wella Professionals Care Invigo Sun Care After Sun Cleansing Shampoo 300ml
Unverbindliche Preisempfehlung:20.01€Aktueller Preis:15.01€
50.03€ pro L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml, Conditioner 300ml, Leave-in Treatment 150ml and 24/7 Night & Day Serum Bundle
Unverbindliche Preisempfehlung:115.50€Aktueller Preis:98.18€
130.91€ pro L
Nioxin Pro Clinical Age Defense Shampoo and Conditioner Bundle
Unverbindliche Preisempfehlung:62.10€Aktueller Preis:46.58€
97.04€ pro L
Briogeo Don't Despair, Repair! Super Moisture Shampoo for Damaged Hair 473ml
37.95€
37.95€ pro unit
Wella Professionals Nutricurls Micellar Shampoo for Curls 250ml
Unverbindliche Preisempfehlung:22.43€Aktueller Preis:16.82€
67.28€ pro L
Coco & Eve Sweet Repair Repairing and Restoring Hair Mask 212ml
34.00€
160.38€ pro L
Bouclème Seal and Shield Styling Gel 300ml
32.00€
106.67€ pro L
Redken Frizz Dismiss Rebel Tame 250ml
Unverbindliche Preisempfehlung:32.20€Aktueller Preis:27.37€
109.48€ pro L
Bumble and bumble Curl Reactivator 250ml
Unverbindliche Preisempfehlung:28.50€Aktueller Preis:25.01€
100.04€ pro L
Aveda Be Curly Advanced Shampoo 250ml
Unverbindliche Preisempfehlung:34.50€Aktueller Preis:25.88€
103.52€ pro L