1186 Artikel
Shop All Professional Haircare
Ausgewählt
Filter
Aveda Brilliant Conditioner (Glanz) 200ml
36.80€
184.00€ pro L
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner 200ml
19.15€
95.75€ pro L
Living Proof No Frizz Shampoo 60ml
16.00€
266.67€ pro L
Joico Blonde Life ROSÉ CHAMPAGNE Color Enhancing Masque 150ml
31.45€
209.67€ pro l
Joico Blonde Life SILVER Color Enhancing Masque 150ml
31.51€
210.07€ pro l
Joico Blonde Life VIOLET Color Enhancing Masque 150ml
31.51€
210.07€ pro l
Joico K-Pak PROFESSIONAL Reconstructor 1000ml
81.94€
81.94€ pro L
Joico Defy Damage Protecting Home Care Kit
118.45€
131.61€ pro L
Goldwell Dualsenses BondPro+ Fortifying Shampoo 250ml
18.40€
73.60€ pro L
Olaplex No.4P and No.5 Bundle
59.45€
118.90€ pro L
VIRTUE Labs Flourish Mask for Thinning Hair 150ml
76.00€
506.67€ pro L
Joico YouthLock Anti-Frizz Blowout Crème 177ml
30.94€
174.80€ pro L
Joico YouthLock Shampoo 300ml
30.02€
100.07€ pro L
Redken High Rise Volume Lifting Shampoo Duo (2 x 300 ml)
Unverbindliche Preisempfehlung:47.00€Aktueller Preis:39.95€
66.58€ pro L
Redken High Rise Volume Lifting Conditioner Duo (2 x 250 ml)
Unverbindliche Preisempfehlung:58.65€Aktueller Preis:49.85€
99.70€ pro L
Joico Hair Shake Liquid-to-Powder Finishing Texturizer (150ml)
26.28€
175.20€ pro L
VIRTUE Damage Reverse Serum 30ml
41.40€
1,380.00€ pro L
Wella Professionals Care Color Fresh Semi-Permanent Colour Mask - Red 150ml
Unverbindliche Preisempfehlung:19.21€Aktueller Preis:14.41€
96.07€ pro L
Kérastase Masque Force Architecte 200ml Duo
Unverbindliche Preisempfehlung:93.00€Aktueller Preis:79.05€
197.63€ pro L
Redken Color Extend Blondage One United Bundle
Unverbindliche Preisempfehlung:74.50€Aktueller Preis:63.33€
90.47€ pro L
Kerastase Genesis Trio for Thick to Dry Hair
Unverbindliche Preisempfehlung:118.50€Aktueller Preis:100.73€
167.88€ pro L
Biolage Scalp Sync Calming Shampoo 400ml
31.63€
79.08€ pro L
Kérastase Nutritive Nourishment Boosters Duo for Dry Hair
Unverbindliche Preisempfehlung:103.00€Aktueller Preis:87.55€
625.36€ pro L
Biolage Scalp Sync Purifying Scalp Concentrate 200ml
37.38€
186.90€ pro L
Kérastase Resistance Masque Extentioniste 200ml
Unverbindliche Preisempfehlung:47.00€Aktueller Preis:39.95€
199.75€ pro L