1184 Artikel
Shop All Professional Haircare
Ausgewählt
Filter
KMS Color Vitality Blonde Conditioner 250ml
Unverbindliche Preisempfehlung:26.45€Aktueller Preis:21.16€
84.64€ pro L
Aveda Nutriplenish Light Moisture Shampoo & Conditioner with Mask Bundle
Unverbindliche Preisempfehlung:119.60€Aktueller Preis:101.66€
156.40€ pro L
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Bundle
28.75€
63.89€ pro L
Wella Professionals Fusion Repair Shampoo, Conditioner and Mask Super Size Regime Bundle
Unverbindliche Preisempfehlung:145.02€Aktueller Preis:108.77€
43.51€ pro L
Goldwell Dualsenses Just Smooth 6 Effects Serum 100ml
23.00€
230.00€ pro L
Goldwell Dualsenses Silver Shampoo 250ml
18.40€
73.60€ pro L
Nioxin Pro Clinical Age Defense Leave-in Scalp Serum 70ml
Unverbindliche Preisempfehlung:66.13€Aktueller Preis:49.60€
708.57€ pro L
Living Proof - Living Proof Perfect Hair Day Conditioner 60Ml - 60ml
16.00€
266.67€ pro L
Living Proof Restore Shampoo Travel Size 60ml
16.00€
266.67€ pro L
Goldwell Dualsenses BondPro+ Shampoo and Mask Duo
33.35€
74.11€ pro L
Goldwell Dualsenses BondPro+ Ultimate Hair Bond Boosting Routine
71.30€
105.63€ pro L
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring 60Sec Treatment 200ml
21.85€
109.25€ pro L
Joico Defy Damage Shampoo, Conditioner, Masque and Shield Set
110.17€
137.71€ pro L
Joico Defy Damage Shampoo, Conditioner and Masque Set
161.00€
140.00€ pro L
Aveda Volumen Stylingcocktail (2 Produkte)
Unverbindliche Preisempfehlung:62.10€Aktueller Preis:52.79€
52.79€ pro unit
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Shampoo 1000ml
49.57€
49.57€ pro L
Joico Blonde Life Violet Conditioner 1000ml
69.58€
69.58€ pro L
Aveda Nutriplenish Overnight Hydrating Serum 100ml
48.30€
483.00€ pro L
Redken Extreme Length Shampoo 300ml, Redken Extreme Length Conditioner 300ml & Redken Satin Scrunchies Bundle
Unverbindliche Preisempfehlung:59.00€Aktueller Preis:50.15€
167.17€ pro L
Wella Professionals Care Ultimate Smooth & Ultimate Repair Bundle
Unverbindliche Preisempfehlung:61.41€Aktueller Preis:46.06€
767.67€ pro L
KMS HeadRemedy Deep Cleanse Shampoo 300ml
24.96€
83.20€ pro L
Joico Moisture Recovery Treatment Balm For Thick-Coarse, Dry Hair 500ml
45.20€
90.40€ pro L
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Miracle BB Spray 150ml
Unverbindliche Preisempfehlung:22.08€Aktueller Preis:16.56€
110.40€ pro L
NIOXIN Scalp and Hair Thickening System 1 Conditioner for Natural Hair with Light Thinning 1L
Unverbindliche Preisempfehlung:64.98€Aktueller Preis:48.74€
48.74€ pro L
Living Proof Perfect Hair Day Duo
46.45€
161.28€ pro L
Joico Hydrasplash Hydrating Supersize Duo
173.34€
86.67€ pro L