1191 Artikel
Shop All Professional Haircare
Ausgewählt
Filter
Wella Professionals Color Fresh 7/44 Medium Blonde Red Intensive 75ml
Unverbindliche Preisempfehlung:17.83€Aktueller Preis:13.37€
178.27€ pro L
Wella Professionals Oil Reflections Bundle
Unverbindliche Preisempfehlung:82.69€Aktueller Preis:62.02€
137.82€ pro L
Goldwell Dualsenses BondPro+ Day and Night Bond Booster Duo
34.50€
106.15€ pro L
Aveda Nutriplenish Daily Moisturising Hair Treatment - Deep Moisture 150ml
Unverbindliche Preisempfehlung:41.40€Aktueller Preis:31.05€
207.00€ pro L
Goldwell Dualsenses Blonde and Highlights Anti-Yellow 60Sec Treatment 200ml
21.85€
109.25€ pro L
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Serum Spray 150ml
21.85€
145.67€ pro L
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo 250ml
18.40€
73.60€ pro L
Joico YouthLock Anti-Frizz Blowout Crème 50ml
11.50€
230.00€ pro L
Joico YouthLock Conditioner 50ml
10.35€
207.00€ pro L
KMS Conscious Style Everyday Conditioner 250ml
26.45€
105.80€ pro L
Redken Extreme Anti-Snap Treatment Duo 2 x 250ml
Unverbindliche Preisempfehlung:64.40€Aktueller Preis:54.74€
109.48€ pro L
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000ml
49.57€
49.57€ pro L
KMS CurlUp Perfecting Lotion 100 ml
32.20€
322.00€ pro L
Goldwell Dualsenses Curls and Waves Serum Spray 150ml
21.85€
145.67€ pro l
Goldwell BondPro+ Day and Night Bond Booster 75ml
23.00€
306.67€ pro L
Sebastian Professional Taming Elixir for Frizzy Hair 140ml
34.21€
244.36€ pro L
KMS CurlUp Twisting Style Balm 250ml
33.12€
132.48€ pro L
KMS CurlUp Perfecting Lotion 100ml
33.12€
331.20€ pro L
Goldwell Stylesign Shine Spray 150ml
19.55€
130.33€ pro L
Wella Professionals Care EIMI Thermal Image Heat Protection 150ml with Mistify Me Strong Hairspray 300ml Styling Bundle
Unverbindliche Preisempfehlung:41.34€Aktueller Preis:31.00€
Wella Professionals Care Ultimate Color Regime Bundle
Unverbindliche Preisempfehlung:136.74€Aktueller Preis:102.56€
160.00€ pro L
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo and Conditioner 1L Duo
79.35€
79.35€ pro L
Olaplex No.4 Fine Shampoo & Weightless Nourishing Mask Duo
79.35€
0.18€ pro 50
Goldwell Dualsenses Color Revive Cool Red 200ml
22.66€
113.30€ pro L
Goldwell Dualsenses Blonde and Highlights Anti-Yellow Conditioner 200ml
19.55€
97.75€ pro L
Goldwell Dualsenses Blonde and Highlights Anti-Yellow Shampoo 250ml
18.40€
73.60€ pro L
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance 60Sec Treatment 200ml
21.85€
109.25€ pro L